Meny

Leaderboard

The competition

Bana

Klass

2016

2016 / 2015

  1. 1
    Petter ENGDAHL Sportsgym SC
    • 42:32
  2. 2
    André Jonsson Peak Performance/ Sportsgym
    • 43:38
  3. 3
    Anders Kleist IK Akele
    • 44:28
  4. 4
    Johan PERSSON Trillevallen Sportklubb
    • 44:52
  5. 5
    Victor Hallquist Åsarna IK
    • 44:53
  6. 5
    David Lingfors OK Linné
    • 44:53
  7. 7
    Elov Olsson Ockelbo Sk/Scott Running
    • 46:07
  8. 8
    Erik Folkessonblom IFK Mora OK
    • 46:40
  9. 9
    Anders Solin Norin's Måleri/Intersport Mora
    • 46:56
  10. 10
    Philip Gale Gale Atletica Alta Valtellina
    • 48:22
  11. 11
    Johannes Andersson Andrarums If
    • 48:23
  12. 12
    Max NOVAK Offerdals SK
    • 48:25
  13. 13
    Joacim Lantz Ockelbo SK
    • 48:30
  14. 14
    Jonatan Engdahl Trillevallen Sportklubb
    • 48:33
  15. 15
    Oskar Kardin Sportsgym SC
    • 48:46
  16. 16
    Philipp Bachelotelli Offerdals SK
    • 48:53
  17. 17
    Markus Martinelle Söders Orientering - Tyresö
    • 48:56
  18. 18
    Kenneth MYHRE Steinkjer Friidrettsklubb
    • 48:58
  19. 19
    Arvid Jonsson Trillevallen Sportklubb
    • 49:33
  20. 20
    Thomas Bergman IF Linnéa
    • 49:41
  21. 21
    Ossian Rosenberg Duveds IF
    • 50:21
  22. 22
    Lars Johansson Lycksele Löparklubb
    • 51:02
  23. 23
    Fredrik Sätter Mattmar SK
    • 51:07
  24. 24
    Anton Hallor Team Salomon
    • 51:21
  25. 25
    Anton Olofsson Inov8
    • 51:34
  26. 26
    Kristoffer Kvarnlöf Storm
    • 52:14
  27. 27
    Peter Oom Triathlon Väst
    • 53:28
  28. 28
    Adam Boman Tranemo IF Skidor
    • 53:45
  29. 29
    Einar Vedul-Kjelsås Team VK Vertical
    • 53:49
  30. 30
    Robert Hürner Nora Pure Sports
    • 53:57
  31. 31
    Per Arnsäter Häggsjöviks Löparklubb
    • 54:02
  32. 32
    Johan Andersson IF Ski Team Skåne
    • 54:15
  33. 33
    Henrik Pilvinge Art Of Running
    • 54:27
  34. 34
    Markus Schenk Bergfreunde
    • 55:18
  35. 35
    Joel Språng Blomskogs IF / Göteborg Running Tours
    • 55:26
  36. 35
    Fredrik Larsson Stockholms Brantaste IF
    • 55:26
  37. 37
    Patrik Paulsson IK Granit
    • 55:48
  38. 38
    Anders Burman Trångsvikens IF
    • 56:05
  39. 39
    Anders Wittenström Kalls IF
    • 56:07
  40. 40
    Jonas Engdahl Domnarvets Goif
    • 57:15
  41. 41
    Erik Sandh OK Roxen
    • 57:48
  42. 42
    Jonas Bergström Runacademy IF
    • 57:58
  43. 43
    Lukas Berglund Östersund SK
    • 58:12
  44. 44
    Johannes Engdahl Domnarvet Goif
    • 58:20
  45. 45
    Eric Degerman IFK Umeå
    • 58:38
  46. 46
    Mattias Argårds IFK Mora OK
    • 59:17
  47. 47
    Anton Sjöström Team Sjöström Consid
    • 59:18
  48. 48
    Peter Gaimer Trailgrinders
    • 59:34
  49. 49
    Mikael Andersson Sportsgym SC
    • 1:00:21
  50. 50
    Oscar Wallin Hudiksvall
    • 1:00:28
  51. 51
    Edvin Quist Weghagen IFK Skövde Skidklubb
    • 1:02:04
  52. 52
    Jonas Henriksson Undersåker
    • 1:02:06
  53. 53
    Martin Söder STOCKHOLM
    • 1:02:09
  54. 54
    Viktor Bjurlid ÖREBRO
    • 1:03:16
  55. 55
    Lars Otto Hallem Iversen Henning IL
    • 1:03:27
  56. 56
    Johan Lintzén Lintzén PT
    • 1:03:38
  57. 57
    Grim Norén ÅRE Fysiocenter
    • 1:04:09
  58. 58
    Darryl Ball Vivo Barefoot
    • 1:04:15
  59. 59
    Christofer Näsholm Huvudstafältet Springklubb
    • 1:04:39
  60. 60
    Dennis Jakob Bergfreunde
    • 1:04:42
  61. 61
    Josef Carlsson Milslukarna XC
    • 1:04:54
  62. 62
    Tim Nilsson Uppsala Löparklubb
    • 1:05:07
  63. 63
    Malte Stefansson Oxbergs IF
    • 1:05:43
  64. 64
    Alex Gustafsson Salomon Running
    • 1:06:08
  65. 65
    Franz Hallwirth JÄRPEN
    • 1:06:13
  66. 66
    Erik Eriksson Hudiksvall
    • 1:06:21
  67. 67
    Fredrik Rasteby Sslk
    • 1:06:52
  68. 68
    Anders Nordström Art of Running
    • 1:07:04
  69. 69
    William Selander ÖSTERSUND
    • 1:07:59
  70. 70
    Mark Warner Team Nordic Trail Falun
    • 1:09:55
  71. 71
    Joakim Thörne Huvudstafältet Springklubb
    • 1:10:02
  72. 72
    Fredrik Johansson Mettjärn Trailrunners
    • 1:10:33
  73. 73
    Peter Sandberg Gröndal
    • 1:10:41
  74. 74
    Mattias Holmberg ÖRNSKÖLDSVIK
    • 1:10:46
  75. 75
    Elias Edvinsson HAGFORS
    • 1:10:47
  76. 76
    Dale Turrell Vivobarefoot
    • 1:12:05
  77. 77
    Johan Gustafsson FALUN
    • 1:13:37
  78. 78
    Fredrik Svenson Linköping
    • 1:16:42
  79. 79
    Olle Rosengren ÖSTERSUND
    • 1:17:06
  80. 80
    Henrik Ohlsson GE Health Ahead
    • 1:18:03
  81. 81
    Maximilian Hofbauer Bergzeit
    • 1:23:06
  82. 82
    Derrik Åström Holmsundsatleterna
    • 1:26:43
  83. 83
    Conny Johnson Tullinge
    • 1:29:02
  84. 84
    Nick Jacobson Järpens Pingstvänner IF
    • 1:29:46
  85. 85
    Asher Clark Vivo Barefoot
    • DNF