Meny

Leaderboard

The competition

Bana

1 K

Klass

2018

2018 / 2017 / 2016 / 2015

  1. 1
    Emmie Collinge Atletica Alta Valtellina
    • 46:24.0
  2. 2
    Moa Lundgren Team Salomon
    • 53:46.0
  3. 3
    Helena Wallin ÄLVSJÖ
    • 54:35.0
  4. 4
    Hedda Bångman Offerdals Skidklubb / Diös
    • 55:30.0
  5. 5
    Ashley Hawks St. George Running Center
    • 57:02.0
  6. 6
    Astri Waldal Hommelvik
    • 58:19.0
  7. 7
    Märta Rosenberg Längdåkarna.Se
    • 58:52.0
  8. 8
    Matleena Boström IFK Lidingö SOK
    • 1:00:08.0
  9. 9
    Ida Andersson Stuguns SK
    • 1:00:52.0
  10. 10
    Josefina Sundman ÅSARNA
    • 1:02:26.0
  11. 11
    Lovisa Norén ÅRE Fysiocenter
    • 1:03:15.0
  12. 12
    Anna-Maria Sjöström BRUKSVALLARNA
    • 1:03:51.0
  13. 13
    Nora Lignell Lucksta if Skidor
    • 1:03:55.0
  14. 14
    Patrizia Strandman Westeras Trail Running Society
    • 1:04:08.0
  15. 15
    Malin Olofsson ÖSTERSUND
    • 1:05:53.0
  16. 16
    Lina Korsgren Åre LSK
    • 1:06:01.0
  17. 17
    Ida Lundgren IFK Umeå
    • 1:06:30.0
  18. 18
    Rachel Haines IFK Lidingö SOK
    • 1:07:51.0
  19. 19
    Ebba Karlsson LIDINGÖ
    • 1:08:36.0
  20. 20
    Linda Forsström Barnens Sportskola
    • 1:09:21.0
  21. 21
    Ida Wasell MÖRSIL
    • 1:09:24.0
  22. 22
    Jenny Kling SUNDSVALL
    • 1:10:24.0
  23. 23
    Sofie Björklund
    • 1:10:32.0
  24. 24
    Ulrika Eriksson BORLÄNGE
    • 1:11:16.0
  25. 25
    Sussi Lorinder Salomon
    • 1:11:26.0
  26. 26
    Elin Andersson Stuguns SK
    • 1:12:20.0
  27. 27
    Stina Edejern LYCKSELE
    • 1:14:23.0
  28. 28
    Amelie Gundersen Team Gundersen
    • 1:14:45.0
  29. 29
    Ebba Jensen Skåneslättens Orienteringslöpare / Skåneslättens OL
    • 1:16:27.0
  30. 30
    Emelie Djerf Garphyttans IF
    • 1:17:41.0
  31. 31
    Sofie Öhlin JÄRPEN
    • 1:18:04.0
  32. 32
    Ellen Kallerbäck EMMABODA
    • 1:18:27.0
  33. 33
    Emma Edejern Lofsdalen sk
    • 1:23:29.0
  34. 34
    Ida Kronholm Team Nordic Trail
    • 1:23:56.0
  35. 35
    Ewa Alvarsson TÄBY
    • 1:26:47.0
  36. 36
    Ann-Sofi Åhn Team Längdligan
    • 1:35:16.0
  37. 37
    Martina Alvarsson SKÖVDE
    • 1:36:20.0
  38. 38
    Christina Hedin FRÖSÖN
    • 1:37:40.0
  39. 39
    Maria Larsson MARSFJÄLL
    • 1:42:48.0
  40. 40
    Agnes Isfjäll ÅRE
    • 1:43:25.0
  41. 41
    Moa Utanskog Duveds IF
    • 1:43:27.0
  42. 42
    Josephine Backman VISBY
    • 1:56:05.0