Meny

Leaderboard

The competition

Bana

1 K

Klass

2019

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015

  1. 1
    Petter Engdahl Sportsgym Sportsclub / Salomon
    • 40:24.0
  2. 2
    André Jonsson Peak Performance
    • 41:36.0
  3. 3
    Johan Lantz Ockelbo Skidklubb / Ockelbomaffian
    • 41:48.0
  4. 4
    Magnus Jensen Runacademy IF
    • 42:09.0
  5. 5
    Johannes Andersson Andrarums Idrottsförening
    • 42:24.0
  6. 6
    Jonas Eriksson Team Salomon
    • 43:24.0
  7. 7
    Joacim Lantz Ockelbo Skidklubb
    • 43:48.0
  8. 8
    Andreas Søfteland Opptur Motbakkeklubb/Bjørnefjorden Tannlegepraksis
    • 44:14.0
  9. 9
    Roman Ryapolov IFK Mora / Mora Trail
    • 44:20.0
  10. 10
    Rémi Français LES DIABLERETS
    • 44:37.0
  11. 11
    Jo Forseth Indgaard LEVANGER
    • 44:45.0
  12. 12
    Linus Wirén Hälle IF
    • 45:27.0
  13. 13
    Ossian ROSENBERG Backs Semesterby
    • 45:49.0
  14. 14
    Elov Olsson Ockelbo Skidklubb / Ockelbomaffian
    • 46:21.0
  15. 15
    Jesper Lundberg Hunflens Löparsällskap/Asics Frontrunner
    • 46:48.0
  16. 16
    Måns Östman Göteborg-Majorna OK
    • 47:38.0
  17. 17
    Andreas Lundblad FALKENBERG
    • 47:49.0
  18. 18
    Johan Giberg RÖNNINGE
    • 47:56.0
  19. 19
    Fredrik Kronander IFK Lidingö Friidrottsklubb
    • 48:07.0
  20. 20
    Olof Jonsson Trillevallen Sportklubb
    • 48:21.0
  21. 21
    Björn Kaijser FK Studenterna
    • 48:27.0
  22. 22
    Pål Brostrøm BUVIKA
    • 48:52.0
  23. 23
    Niels Grote Beverborg ÄLVSJÖ
    • 49:46.0
  24. 24
    Mattias Aspholm Trångsvikens IF
    • 50:15.0
  25. 25
    Joel Språng Team Nordic Trail
    • 50:20.0
  26. 26
    Patrik Lindegård GÖTEBORG
    • 50:25.0
  27. 27
    Kaupo Tiislär FB Jooksmine
    • 50:27.0
  28. 28
    Sami Vaihoja Altra Team Red
    • 50:40.0
  29. 29
    Christian Örum Åkersberga Triathlonförening
    • 50:44.0
  30. 30
    Johan Olsson ALINGSÅS
    • 50:51.0
  31. 31
    Johannes Engdahl BORLÄNGE
    • 50:58.0
  32. 32
    Ove Erik Tronvoll Svorkmo/Noi
    • 51:07.0
  33. 33
    Magnus Sellberg Team Rentaplagg
    • 51:17.0
  34. 34
    Sebastian Pokorny Uptown Runners Club / Altra Team Red
    • 51:20.0
  35. 35
    Anders Högberg LOS
    • 51:26.0
  36. 36
    Daniel Fagerlund Rödöns Sportklubb
    • 51:42.0
  37. 37
    Anton Axelsson Hässelby SK
    • 51:53.0
  38. 38
    Edvin Gundberg Team Nordic Trail
    • 51:55.0
  39. 39
    Petter Dahl IF Strategen
    • 52:15.0
  40. 40
    Andreas Vernét Vegan Runners IK
    • 52:17.0
  41. 41
    Anton Sjöström La Sportiva
    • 52:19.0
  42. 42
    Björn Wennblom XC Sthlm
    • 52:20.0
  43. 43
    Morten Tornøe Pagh Endurance Academy
    • 52:33.0
  44. 44
    Anders Dahl Alnö Skidklubb
    • 52:54.0
  45. 45
    Stefan Ehrin Hemlingby LK
    • 53:00.0
  46. 46
    Arve Lignell Lucksta if Skidor
    • 53:16.0
  47. 47
    Niklas Johansson BJÄRTRÅ
    • 53:20.0
  48. 48
    Karl Yttermyr Storviks Idrottsförening / Storviks IF
    • 53:25.0
  49. 49
    Björn Hänninen ÅMOTSBRUK
    • 53:49.0
  50. 50
    Andreas Norén ÅRE Fysiocenter
    • 53:57.0
  51. 51
    Kristoffer Theland FRÖSÖN
    • 54:00.0
  52. 51
    Marcus Ekstam FALUN
    • 54:00.0
  53. 53
    Anders Burman ÖSTERSUND
    • 54:01.0
  54. 54
    Andreas Trillelv Fortis
    • 54:13.0
  55. 55
    Johan Nylund Borlänge
    • 54:34.0
  56. 56
    Edvin Schön Gottsunda IF
    • 54:58.0
  57. 57
    Fredrik Björndahl GÖTEBORG
    • 55:01.0
  58. 58
    Anders Boström BORLÄNGE
    • 55:04.0
  59. 59
    Håkan Durmer Hemlingby LK
    • 55:09.0
  60. 60
    Tobias Larsson VALLENTUNA
    • 55:14.0
  61. 61
    Alexander Käll Tumba Mälarhöjden OK
    • 55:21.0
  62. 62
    Robie Islam JÄRPEN
    • 55:33.0
  63. 63
    Jonas Tollgren Bollklubben
    • 55:40.0
  64. 64
    Eric Mulder UNDERSÅKER
    • 55:41.0
  65. 65
    Arvid Schön Gottsunda IF
    • 55:42.0
  66. 66
    Henrik Holmén APM Terminals
    • 55:53.0
  67. 67
    Olof Modin Storviks Idrottsförening
    • 56:12.0
  68. 68
    Martin Börjesson Tinnerö Trailrunners
    • 56:17.0
  69. 69
    Jonas Engdahl Domnarvet
    • 56:18.0
  70. 70
    Ludvig Jonsson HUDIKSVALL
    • 56:23.0
  71. 71
    Gabriel Söderqvist Gottsunda IF
    • 56:30.0
  72. 72
    Martin Engesrönning SOLNA
    • 56:46.0
  73. 73
    Rafael Monreal González ARCHENA
    • 56:47.0
  74. 74
    Lars Johansson LYCKSELE
    • 56:48.0
  75. 75
    Olle Börjesson Team Nordic Trail
    • 56:50.0
  76. 76
    Martin Hanner Skistarshop.Com
    • 56:59.0
  77. 77
    Tobias Finnsson ÖSTERSUND
    • 57:00.0
  78. 78
    Henrik Jamtfjell TRONDHEIM
    • 57:01.0
  79. 79
    Johan Albertsson Iksu Längdskidor
    • 57:03.0
  80. 80
    Carl Bjernekull Staffan Björklund
    • 57:19.0
  81. 81
    David Beattie ÅRE
    • 57:36.0
  82. 82
    Kenneth Edlund Lightforce Sweden
    • 57:39.0
  83. 83
    Joar Palm Team Nordic Trail/Stockholm City Triathlon
    • 57:48.0
  84. 84
    Martin Axelhed EKERÖ
    • 58:36.0
  85. 85
    Jens Nielsen LUND
    • 58:44.0
  86. 86
    Mats Skott Åre OK
    • 58:48.0
  87. 87
    Erik Sundén Xc Sthlm
    • 58:56.0
  88. 88
    Roger Thoren IK Dran
    • 59:07.0
  89. 89
    David Thylén LO Multisport
    • 59:09.0
  90. 89
    Arne Olav Dahlshaug XXL
    • 59:09.0
  91. 91
    Leon Häggström SIGTUNA
    • 59:24.0
  92. 92
    Tore Torp TRONDHEIM
    • 59:26.0
  93. 93
    Andréas Karlsson LINKÖPING
    • 59:34.0
  94. 94
    David Sjöberg Gimo IF Skidor
    • 1:00:05
  95. 95
    Jonas Henriksson UNDERSÅKER
    • 1:00:27
  96. 96
    Niklas Grahn Team Altra/Ultimate Direction
    • 1:00:42
  97. 97
    Stefan Ekman Strömsbergs IF
    • 1:00:44
  98. 98
    Mikael Furu STOCKHOLM
    • 1:01:00
  99. 99
    Erik Ottosson FRÖSÖN
    • 1:01:08
  100. 100
    Fredrik Wallström Naprapat Walle SK
    • 1:01:51
  101. 101
    David Samuelsson Protect Our Winters Sweden
    • 1:02:24
  102. 102
    Lars Helge Staldvik Elva/Namsskogan IL
    • 1:02:41
  103. 103
    Tomas Lindgren Tough Race Sweden
    • 1:02:54
  104. 104
    Magnus Eriksson KARLSTAD
    • 1:03:15
  105. 105
    Erik Delryd Mölndals Roddklubb
    • 1:03:43
  106. 106
    Victor Åkerlund UPPSALA
    • 1:03:54
  107. 107
    Daniel Fridholm Älta Triathlon - Äntligen Måndag / Stockholm City Triathlon
    • 1:03:55
  108. 108
    Hans Persson Bräcke SK Motion
    • 1:04:05
  109. 109
    Andreas Bastin LIDINGÖ
    • 1:04:09
  110. 110
    Patrik Södergren Gustavsberg
    • 1:04:36
  111. 111
    Martin Halldin Vaxholm
    • 1:04:46
  112. 112
    Leo Peyron STOCKHOLM
    • 1:04:47
  113. 112
    Oskar Hermansson Peak Performance Åre
    • 1:04:47
  114. 114
    Simon Annerbrink Ultra Harmony
    • 1:05:14
  115. 115
    Erik Larsson NORRKÖPING
    • 1:05:37
  116. 116
    Björn Levin BORÅS
    • 1:06:05
  117. 117
    Emil Johansson Lönneberga
    • 1:06:15
  118. 118
    Mattias Holmberg Pifk Örnsköldsvik
    • 1:06:22
  119. 119
    David Axelsson Löösa Gubbar
    • 1:06:35
  120. 120
    Bo Johansson Västerås Löparklubb / Västerås LK
    • 1:06:46
  121. 121
    Samuel Fider Råis
    • 1:06:49
  122. 122
    Arvid Persson Mölndal Outdoor IF
    • 1:06:50
  123. 123
    Staffan Björklund Staffan Björklund / Niargames
    • 1:06:52
  124. 124
    KAIDO VETEVOOG FB Jooksmine
    • 1:07:07
  125. 125
    Ludvig Edvardsson UMEÅ
    • 1:07:19
  126. 126
    Patrik Vågen SAUPSTAD
    • 1:07:32
  127. 127
    Patrik Rignell Äpplarö Löpargille (Älg)
    • 1:07:35
  128. 128
    Henrik Nyström KARLSKRONA
    • 1:07:58
  129. 129
    Martin Söderberg Stockholm
    • 1:08:07
  130. 130
    Love Koci UPPSALA
    • 1:08:32
  131. 130
    Derrik Åström Team Rehab
    • 1:08:32
  132. 132
    Elias Kristoffersson Lofsdalens sk
    • 1:09:12
  133. 133
    Joakim Larsson BODEN
    • 1:09:13
  134. 134
    Johan Tilander STOCKHOLM
    • 1:09:36
  135. 135
    Fredrik Medevik ÅRE
    • 1:09:44
  136. 136
    Per Dreifaldt KRISTIANSTAD
    • 1:10:01
  137. 137
    Jonas Dolk STOCKHOLM
    • 1:10:54
  138. 138
    Pontus Ljungqvist Brandkårens ik
    • 1:11:06
  139. 139
    Adrian Derungs Poltéra Training
    • 1:14:15
  140. 140
    Frank Mulder
    • 1:14:16
  141. 141
    Oskar Englund ÖSTERSUND
    • 1:15:00
  142. 142
    Tobias Bergström Telia IF
    • 1:16:17
  143. 143
    Peter Pelto VÄLLINGBY
    • 1:16:59
  144. 144
    Adam Salisbury HÄSSELBY
    • 1:18:27
  145. 145
    Daniel Hofberg Team Hofberg
    • 1:19:11
  146. 145
    Jonas Svensson NORRALA
    • 1:19:11
  147. 147
    Leo Möller Spring för Livet
    • 1:20:05
  148. 148
    Dan Windmar LUDVIKA
    • 1:21:18
  149. 149
    Karl K** Hagström SUNDBYBERG
    • 1:22:31
  150. 150
    Bengt Makkonen BORÅS
    • 1:23:13
  151. 151
    Peter Magnusson Peter Magnusson
    • 1:28:11
  152. 152
    Erik Berglund STOCKHOLM
    • 1:29:30
  153. 153
    Jonas Thulin LIDINGÖ
    • 1:29:57
  154. 154
    Kristoffer Sjölin LK Gränslöst
    • 1:47:57
  155. 155
    Marcel Fossum Hopplösknyte Runteam
    • 1:50:25