Meny

Leaderboard

The competition

Bana

1 K

Klass

2019

2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015

  1. 1
    Emmie Collinge Affari e Sport / Atletica Alta Valtellina
    • 46:25.0
  2. 2
    Yoie Bohlin Rastarunner
    • 47:50.0
  3. 3
    Moa Lundgren Team Salomon
    • 49:38.0
  4. 4
    Hedda Bångman Offerdals Skidklubb / Diös
    • 50:36.0
  5. 5
    Johanna Widarsson Norbeck GÖTEBORG
    • 51:04.0
  6. 6
    Märta Rosenberg Backs Semesterby
    • 51:50.0
  7. 7
    Jennifer Asp Vivobarefoot
    • 52:21.0
  8. 8
    Ida Lundgren IFK Umeå
    • 54:23.0
  9. 9
    Amanda Hansson Göteborg-Majorna OK
    • 54:24.0
  10. 10
    Lena Trillelv Salomon Sweden
    • 54:36.0
  11. 11
    Astri Waldal Hommelvik
    • 55:12.0
  12. 12
    Ornella Poltéra Poltéra Training
    • 57:33.0
  13. 13
    Laila Kveli ÖSTERSUND
    • 57:41.0
  14. 14
    Elin Andersson ÖSTERSUND
    • 57:55.0
  15. 15
    Ida Andersson ÖSTERSUND
    • 58:09.0
  16. 16
    Marie Årebrand Lycksele Löparklubb
    • 58:10.0
  17. 17
    Jenny Kling Sundsvalls Friidrottsförening
    • 1:00:41
  18. 18
    Zara Lundgren Nordanstigs Friidrottsklubb
    • 1:00:59
  19. 19
    Linda Berg FRÖSÖN
    • 1:01:43
  20. 20
    Emma Lundin SOLLENTUNA
    • 1:01:49
  21. 21
    Moa Hansson Bredaryds Skid O OK
    • 1:02:10
  22. 22
    Ellen Forsberg Östermalms IF
    • 1:05:19
  23. 23
    Ida Wasell MÖRSIL
    • 1:05:34
  24. 24
    Ellen Junevik ALINGSÅS
    • 1:08:26
  25. 25
    Helinä Turtinen KAJAANI
    • 1:08:40
  26. 26
    Hélène Englund Föreningen IKJ Haninge
    • 1:08:56
  27. 27
    Sandra Lind ÖSTERSUND
    • 1:09:46
  28. 28
    Ebba Karlsson Täby IS Skidor
    • 1:09:53
  29. 29
    Jenny Timbré Åre
    • 1:10:14
  30. 30
    Filippa Bernsten FRÖSÖN
    • 1:10:21
  31. 31
    Stina Edejern Lightforce Sweden
    • 1:10:25
  32. 32
    Felice Andersson BORÅS
    • 1:11:51
  33. 33
    Fiona Fagrell SOLNA
    • 1:12:05
  34. 34
    Sofie Ekström GÖTA
    • 1:12:08
  35. 35
    Tove Persson Mölndal Outdoor Idrottsförening
    • 1:12:21
  36. 36
    Karin Sjödin EKERÖ
    • 1:12:38
  37. 37
    Emma Ekström LILLA EDET
    • 1:12:47
  38. 38
    Mathilda Bratt Kullavik
    • 1:12:50
  39. 39
    Ida Åström HOLMSUND
    • 1:13:24
  40. 40
    Anna Lintzén Bergnäsets Allmänna IK / Team Nordic Trail
    • 1:13:56
  41. 41
    Ewa Edejern SÖDERHAMN
    • 1:15:03
  42. 42
    Katinka Nyberg VÄRMDÖ
    • 1:15:16
  43. 43
    Hanna Melin JOHANNESHOV
    • 1:16:00
  44. 44
    Nina Hagström SUNDBYBERG
    • 1:17:10
  45. 45
    Emilia Eriksson Oxbergs IF
    • 1:17:28
  46. 46
    Karin Isaksson FALUN
    • 1:18:03
  47. 47
    Louise Wallin ÅRE
    • 1:18:50
  48. 48
    Sara Häggström SIGTUNA
    • 1:20:10
  49. 49
    Liselotte Möller Spring för Livet
    • 1:20:12
  50. 50
    Titti Fältström Ockelbo Skidklubb
    • 1:24:54
  51. 51
    Sinimarja Vainio OSLO
    • 1:27:32
  52. 52
    Josefina Sonnhammer STOCKHOLM
    • 1:27:34
  53. 52
    Lisa Franken BROMMA
    • 1:27:34
  54. 54
    Linnea Plöen Casterud BROMMA
    • 1:27:35
  55. 55
    Therése Hansson FRÖSÖN
    • 1:27:57
  56. 56
    Linnea Börjesson Tinnerö Trailrunners
    • 1:32:31
  57. 57
    Zarlasht Dost KARLSTAD
    • 1:39:28
  58. 58
    Elin Boström Holm IK Akele
    • 1:39:54
  59. 59
    Annie Nydalfossum Hopplösknyte Runteam
    • 1:55:12